Ons bedrijf

Team

Glasgroenten telen heeft veel te maken met de juiste kas en een goed klimaat. Maar het begint altijd met mensen. Ervaren, betrokken en nieuwsgierige mensen die elke dag werken aan een optimaal product. Bij Frestia zijn we er trots op dat we zulke mensen in dienst hebben.

Frestia werkt in zowel Nederland als Portugal met een compact team van medewerkers. In veel gevallen zijn dat medewerkers die al jarenlang bij ons werken. Professionals met oog voor kwaliteit die weten wat erbij komt kijken om alles uit een teelt te halen wat erin zit.

 

Directie

Wim Zuidgeest (Algemeen) - wim@frestia.nl

Marc Zuidgeest (Operationeel) - marc@frestia.nl

Patrick Franken (Marketing en verkoop) - patrick@frestia.nl

Frank Barendse (Financieel) - frank@frestia.nl

 

Frestia Nederland

Rene Duijnisveld (Teelt) - rene@frestia.nl

Ricardo Barendse (Arbeid) - ricardo@frestia.nl

Wesley Klaui (Biologie) - wesley@frestia.nl

Linda Zuidgeest (Personeel en administratie) - linda@frestia.nl

Martien Zuidgeest (Projecten) - martien@frestia.nl

Vitapep

Taoufik El Mouridi (Verpakken) - taoufik@vitapep.nl

Walter Zuiderwijk (Planning en logistiek) - walter@vitapep.nl

Piet van Dijk (Kwaliteit) - piet@vitapep.nl

Frestia Portugal

Débora Nascimento (Locatie verantwoordelijk) - debora@frestia.pt

Jonatan Mestre (Teelt) - jonatan@frestia.pt

Luis Belanche (Planning en logistiek) - luisb@frestia.pt

Luis Malpique (Marketing en algemene zaken) - luism@frestia.pt

Ferry Enthoven (Projecten en algemene zaken) - ferry@frestia.pt

André Luis Zeferino Ribeiro (Onderhoud) - manutencao@frestia.pt

Elisabete Roza (Administratie) - elisabete@frestia.pt

Milene Campos (Administratie) - geral@frestia.pt

Thuis voelen

We kunnen rekenen op de inzet van uitzendkrachten en scholieren, zeker in de piekmomenten van het jaar. Ook bij deze medewerkers streven we ernaar dat zij zich thuis voelen op ons bedrijf zodat we vaste gezichten blijven zien. Want het zijn vooral de mensen van Frestia die maken dat een tomaat of paprika naar meer smaakt!

Groene vingers en op zoek naar een uitdagende baan?

Werken bij ons